Friday, July 23, 2010


Eda Taşpınar'dan eksiğim değil bel çevresinde fazlam var o yüzden al sana tatil günlüğü!

Ha gittim ha gidicem derken bodruma geldim azizim. Ne çok seveni ve sevmeyeni varmış ve ben de bodruma muhtar olmuşum durduk yere bunu farketmemiştim tabi. Şimdi benim Antalya sevdalısı ve tabiki de fake kot-kıl fetişi ve zengin koca merakı üçlüsüne sahip rus kızı sevdalısı bir arkadaşım var. Gelicem öğrendi ya gidiceğimi yok efendim bodrum şöyle kötü yok çok türk var yok üstüne işerler. Olayı sonradan öğrendim ki maça kızı mı ne sikimse bi yer varmış geceliği 300 400 euro orda da kazmanın teki kafayı bulup milletin kafasına işemiş hah bunun faturası da Bodrum'a gidenlere ve boş yere para harcayıp mal mal davranmalarına çıkmış olmuş. Anacım bende o kadar para olsa hani 5 gün kalsam 1500 euro'dan 3000 lira eder en kötüsünden çıkar avrupaya giderim dicem de ayyy pardon orada da çok türk vardı ıyyy di mi.

Neyse konu tazeyken sinirimi de boşalttım iyi oldu, ilk bodrum çıkarmasını kazasız belasız dün yaptım efendim. Yaptım da ne yaptım ama...önce dolmuşta cak cak cak sakız çiğneyen ve 'mierrsiii' diye konuşan iğrenç bi abla daha sonra sikimsonik bi mekana gidicem de bizimkileri bulucam diye bodrum merkezde abartısız 3 kilometre koşturmak zorunda kalmam. Hah fena da olmadı hani ben tabi ki de 'ameaannnn sanki herkes incecik mi bındık bındık göbeğim hem pek şirinim hem benim yüzüm güzel ruhum sarışın' bık bık bık diyerek rejim mejim yapmadım. Hah maruz kaldığınız bu işkence için de hepinizden özür dilerim erkek kısmısı...kısmetse seneye artık. Gittim buldum bizimkilerle bi kaç tekila bi kaç bira derken bu arada da yanımızda yemin ederim 15 yaşında çocuklar var kafalarını buz kovasına sokup serinlemeye çalışıyolar hadi kalkın Kule'ye gidelim dedik. Bu arada unutmadan benim boğazımda nal kadar bi yumru yazın ortasında boğazım şişmiş alkolle anca dindirmeye çalışıyorum acısını. Bu böyle gece takribi 5'e kadar sürdü sonra ben na şurada bahsettiğim adam var ya zaten onunla mesajlaşıyodum 'ayyy bebüşüm çok sıkıldım ben dolmuşta yeaaa' diye zorla ve yine yine yine yüzsüzce kendimi arattım tabi bu sırada bendeki talihsizlik değerlerini göze alarak birisi gece gece kafama falan kusmasın diye gittim dolmuşta en arkaya oturdum, önümde de şu benim 1 sene boyunca uğruna mala bağladığım bi adam vardı ya yemin ederim onun 60lı yaşlardaki hali var kafayı yaslamış cama durup durup 'neden kalkmıyo ki yaaa bu dolmuşşş....neden ki yaaa' diyip duruyo, yanımda kafaları kah önlerine kah omzuma düşen iki tane memur kılıklı herif en köşede de giderkenki dolmuşta da gördüğüm boyutları elbezini aşmayan bir elbise giymiş olan varoş tiki bi abla var. İşte aradı bu ben tabi ufuuuu o zamana kadar ne mesajlar çekmişim yok boğazım da şiş aman da içemiyorum da ilaç aldım da (allah var yalan değil...de o ilacı ben 3-4 tekila 3-4 biradan sonra aldım hani son 1 saatte hakkaten içmedim hiçbişey!) şimdi bu adam bizim buraya baya yakın bi güzide beldemizde kalıyo ama da cümbür cemaat abisi bilmemnesi dıdısı dıdısının dıdısı ben de bi ara gel mel demiştim Bodrum'a baktım gelebilecek gibi değil eh gelemezse de adamı önümüzdeki 6 ay boyunca son 2 görme şansımdan (bak planı hala kendi kafamda kurdum şimdi ben bu gitmeden 1-2 gün önce gidicem ya hı hıı kesin ekmez beni kesin görüşürüz ankarada da diyorum içimden) birini kaçırmış olcam.

Bunları kafamda kuraaa kuraa kuraaa bi yandan zaten yol tutmuş sesim mıyır mıyır çıkıyo bi yandan tekilaların etkisiyle kafam dönüyo bana bi cesaret geldi (normalde gelmiyomuş gibi sanki) 'eee beni ne zaman çağırıyosun?' gibisinden bi laflar ettim allahtan adam alıştı mı nedir artık bu hallerime hiç bozuntuya vermedi akabininde ben bi triplere girdim falan sadece 'kaç tane içtin sen bakıyım?' dedi ben iyice börtü böcek kalp kalp kalp moduna girdim. Yok anacım ben bu türk filmlerindeki utangaç naif gizemli kızlardan olamıyorum hamurumda yok...ille şu sarışın sürtükler gibi dan dan adama ne istediğimi söyleyeceğim, konuşuruz monuşuruz dedi bu da neyse dedim oh en azından 'ne alaka yeaaa' gibi bi çıkış yapmadı da şurda önümdeki amcaya salya sümük ağlamak durumunda bırakmadı beni.

Sabah da kalktım anam ağzımın içi şap gibi başım desen ağrıyo saat 12 olmuş öğlen dedim iyisi mi ben bi havuza gidiyim yattım malak gibi havuzun başında bi bacağım yanmış diğeri yanmamış bi de üstüne güneş çarptı heralde baygınlık geçirdim resmen 3 saat falan uyudum dönünce böyle rüyamda allahım neler görüyorum yok işte mükemmel bi işim var bi yandan yazı yazıyorum yok tek taşımı kendim almışım ama da süper bi ilişkim de var tüm sevdiklerimi falan gördüm, tüm eski sevgililerimin hayatı bok gibi gidiyodu 0 beden kızlara herkes 'ıyyy bu ne beee çok iğrençsin kızaaaam' diyo rus kızları geldikleri çöplüğe dönüp votkanın gözüne vuruyodu falan. Dedim allahım böyle bi rüya gördüysem ölüyorum ben kesin tabi o sırada içimden de diyorum 'oh neyse allahtan bu gecelik beni pek iyi gösteriyo ağdamı yaptırmışım lan keşke saçlarım da 5 saatlik sevişme maratonundan çıkmış gibi gözükmese şimdi bana 'kevaşe karı kimbilir kimlerle sevişti de güneşin alnında böyle allahından buldu' demezler inşallah' falan falan. Sonra uyandım haliyle insan gider adama 'ayyy rüyamda seni gördümmm iyi misin cnm muck' falan der klişe olsa da yiyo lan erkekler bunu valla.

Bi gözüm açık bi gözüm kapalı 'oyhşşş mal gibi güneşin altında yatmışım fenalık geçirdim' yazdım o değil bu hareketlerimden sonra adam 'lan tip desen tip yok göbekli möbekli, eh hafif salaklık da var bunla kurulacak gelecekten de ilerdeki potansiyel çocuklardan da bi bok olmaz' deyip kendini 'döner kebabb ben seni çok seviyorr' dan başka bi bok bilmeyen sarışın bi yellozun tekine kaptırsa gıkım çıkmaz.

Ama ben hep diyorum hoşlandığım erkeklerin en büyük ortak noktası ne yazık ki bana maruz kalıyor olmaları.

No comments:

Post a Comment

konuşun bakalım: